Festyn rodzinny

Festyn Rodzinny z okazji Dnia Matki

21 maja, w Zespole Szkół w Gaworzycach odbył się Przedszkolny Rodzinny Festyn z okazji Dnia Matki, Dnia Ojca oraz Dnia Dziecka. Na rodziny czekało mnóstwo atrakcji. Po występie artystycznym przedszkolaków, można było sprawdzić się w różnych rodzinnych konkurencjach sportowych. Na placu czekały na dzieci dmuchany zamek i boisko, można było też pojeździć konno. Bańki mydlane, malowanie twarzy i balony to tylko część niespodzianek dla dzieci. Myszka Mini zachęcała do wspólnych zabaw i harców, a teatrzyk  „A kuku” rozbawiał swym spektaklem. Można było zjeść kiełbaskę i osłodzić się lodowym rożkiem. Wszystkiemu towarzyszyła miła, rodzinna atmosfera. Pogoda dopisała i humory też!