Zaczynamy budowę nowego przedszkola

W zeszłym tygodniu wszystkie przedszkolaki wybrały sie na teren szkoły. Wyprawa była niezwykła, bo to nie było zwiedzanie szkoły. Na placu przed szkołą rozpoczęły się prace budowlane nowego przedszkola, więc nie mogło tam zabraknąć najbardziej zainteresowanych tym wydarzeniem, czyli maluszków, które  będą do tego przedszkola uczęszczać. Nic o nas-bez nas, więc dzieci chwyciły łopatki i symbloicznie rozpoczęły budowę. Chwila uroczysta, bo poza obecnością pani Dyrektor, Ali Cieślak, w przedsięwzięciu wzięli udział również Wójt Gminy, pan Jacek Szwagrzyk oraz prezes firmy wykonującej pracę. A teraz najtrudniejsze zadanie.......czekanie!