Wizyta w Indiańskiej wiosce

Wreszcie się doczekaliśmy. Po długim oczekiwaniu i odliczaniu dni wreszcie nadszedł dzień 9 czerwca. Wyruszyliśmy na spotkanie z Indianami i przygodą. Na miejscu czekały na dzieci dwie piękne Indianki i indiański wódz. A potem to już była tylko świetna zabawa-w tropienie, strzelanie z łuku, łowienie ryb, malowanie twarzy i wiele innych atrakcji. Po posiłku zjedzonym w indiańskim tipi, dalsza częśc zabaw. A potem przejazd bryczką! Radości i uśmiechu nie brakowało! I jeszcze zwiedzanie mini zoo. Co prawda pawie nie otworzyły swych ogonów, a struś dał się pooglądać jedynie z daleka, to dzieci i tak były zafascynowane. Z uśmiechem na twarzach i piosenką na ustach wróciły do autokaru, budząc zainteresoanie innych grup przedszkolnych, zwiedzających Wokini.

Autor: Anna