Rozkład autobusów szkolnych
Rozkład autobusów szkolnych
na rok szkolny 2023/2024
ROZKŁAD JAZDY AUTOBUSÓW SZKOLNYCH
od 5 września 2023
PRZYWOZY AUTOBUS 1 : Mieszków 6:55; Zimna Brzeźnica 7:01; Nowy Dwór 7:08; Nowa Jabłona 7:11; Dzików 7:18 - szkoła / przedszkole 7:23
Korytów 7:28; Grabik 7:31; Śrem 7:33; Witanowice 7:35; Kurów Wlk. 7:38; Dalków 7:43; Gostyń 7:48 — szkoła/przedszkole 7:53
AUTOBUS 2 : Kłobuczyn stacja 7:34; Kłobuczyn wieś 7:36; Kłobuczyn sz. zakątek 7:38 — szkoła/przedszkole 7:45 Koźlice przystanek I 7:51; Koźlice przystanek II 7:52 — szkoła/ przedszkole 7:56 |
|
ODWOZY KURS 1 |
|
AUTOBUS I |
AUTOBUS II |
12.45 KOŹLICE, KŁOBUCZYN, KORYTÓW, GRABIK, ŚREM, WITANOWICE, DALKÓW, KURÓW WIELKI,GOSTYŃ |
12.45 DZIKÓW, N. JABŁONA, N. DWÓR, ZIMNA BRZEŹNICA, MIESZKÓW |
KURS 2 |
|
13.45 KOŹLICE, KŁOBUCZYN, KORYTÓW, GRABIK, ŚREM, WITANOWICE, DALKÓW, KURÓW WIELKI,GOSTYŃ |
13.45 DZIKÓW, N. JABŁONA, N. DWÓR, ZIMNA BRZEŹNICA, MIESZKÓW |
KURS 3 |
|
14.45 KOŹLICE, KŁOBUCZYN, KORYTÓW, GRABIK, ŚREM, WITANOWICE, DALKÓW, KURÓW WIELKI,GOSTYŃ |
14.45 DZIKÓW, N. JABŁONA, N. DWÓR, ZIMNA BRZEŹNICA, MIESZKÓW |
UWAGA :
Dzieci 5-letnie oraz 6-letnie nie kupują biletu miesięcznego – transport zapewnia Gmina Gaworzyce
Dzieci 3-letnie oraz 4-letnie zakupują bilety miesięczne u przewoźnika INTERTRANS Głogów