59-180 Gaworzyce ul. Dworcowa 191 tel. 76 8316206

Sobota, 2018-01-20

Imieniny: Fabioli, Miły

E-mail: alacieslak@o2.pl

Spłonął w całości dom w którym mieszkała dziewczynka uczęszczająca do naszego przedszkola

Cała Jej rodzina znalazła się w bardzo trudnej sytuacji. Nie jesteśmy obojętni na potrzeby innych ludzi, dlatego też zwracam się z prośbą do ludzi dobej woli i serca o włączenie się do akcji, której celem jest wsparcie finansowe tej rodziny. Aby uczynić ten gest, należy dokonać dobrowolnej wpłaty na specjalnie utworzone konto Banku Spółdzielczego w Przemkowie, filia w Gaworzycach.

Konto na które można przelać środki:

Bank Spółdzielczy w Przemkowie, Filia w Gaworzycach

Nr: 37 8653 0004 0001 0098 0139 0002

Tytułem: "Pomoc Pogorzelcom"

Przypomnijmy, że w nocy z 27 na 28 listopada br. spłonął dom w miejscowości Gostyń (Gm. Gaworzyce), w którym mieszkała młoda rodzina z dwójką dzieci, spodziewająca się w styczniu narodzin kolejnego dziecka. Sytuacja jest tym bardziej smutna, że jedna z dziewczynek jest ciężko chora i wymaga specjalistycznej rehabilitacji. Czas zimy i zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia z pewnością będzie dla tej rodziny bardzo trudnym czasem, ale każdy z Nas może pomóc im przetrwać ten trudny czas przekazując dobrowolną kwotę na wskazane konto.

A słowa Św. Jana Pawła II powinniny motywować Nas do konkretnego działania:

,,Nie wolno przechodzić obojętnie. Musimy zatrzymać się obok cierpiącego, bez względu na to, kim jest. To dar z nas samych."

Szczegółowy opis z akcji ratowniczej można przeczytać na oficjalnej stronie OSP Gaworzyce:

Bardzo serdecznie dziękuję za pomoc tej rodzinie.

Autor: Ala Cieślak- Dyrektor Publicznego Przedszkola w Gaworzycach