Nasze kolejne sukcesy

POWIATOWY KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK

"ŚPIEWAJMY I GRAJMY DZIECIĄTKU MAŁEMU"

13 stycznia w Domu Kultury Jowisz w Gaworzycach odbył się powiatowy konkurs kolęd i pastorałek. Nasze przedszkole reprezentowało kilkoro dzieci. Wszystkie pięknie się zaprezentowały i jeszcze piękniej zaśpiewały. Trio w składzie Sylwia Smagieł, Gabrysia Szukała i Magdalena Bereś śpiewając kolędę "Tobie, mały Panie"zdobyły zaszczytne pierwsze miejsce w kategorii zespołów. W tej samej kategorii zespół "Mali Górale" w składzie Maciej Wilusz, Szymon Maksyminko, Michał Golonka i Olaf Samorek wyśpiewali pastorałką "Oj, Maluśki...." trzecie miejsce. Nie gorzej poszło naszym solistom. Hania Tomczyk, która debiutowała w konkursie zajęła drugie miejsce śpiewając mało znaną, ale piękną kolędą "A cóż z tą dzieciną...", a Tomasz Szymkowiak został wyróżniony za wykonanie  pieśni "Zaśnij dziecino".

Wszystkim uczestnikom gratukujemy i życzymy dalszych sukcesów!